© 2020-2024 Powerşarj
[email protected] | +90 850 308 96 96
Back

Hikayemiz

Enerjimizle geleceğe güç veriyoruz.

Güçlü iş birlikleriyle yarınının dünyasını tasarlıyoruz.

Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından White Rose’un bir kuruluşu olan Powerşarj, 24 yıllık tecrübesini üstün teknoloji ve sürdürülebilirlikle buluşturuyor. Ticari ve bireysel kullanım için ürettiğimiz AC-DC elektrikli araç şarj istasyonlarımız, üstün yazılım çözümlerimiz, 173 bayimiz, geniş servis ve destek ağımız, kalite ve yeterlilik belgelerimizle Türkiye’nin her bölgesinde kesintisiz hizmet veriyoruz. Elektrikli mobilitenin yarınına yön veriyor, inovatif teknolojilerle dünyaya açılıyoruz.

Sürdürülebilir bir dünya için ulaşım
alışkanlıklarını değiştiriyoruz.

Karbon ayak izini azaltarak herkes için daha temiz, daha yeşil, daha modern bir dünya yaratmak en büyük hayalimiz. Bu misyonla durmaksızın büyüyen bir enerji ekosistemi oluşturuyoruz. Sunduğumuz elektrikli araç şarj istasyonları ile yıllardır süregelen alışkanlıkları değiştiriyoruz.

Geçmişin tecrübesiyle ulaşımın geleceğine yön veriyoruz.

Fosil yakıt kullanımından elektrikli mobiliteye dönüşün sürdürülebilir bir geleceğin anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bu süreci hızlandırmak adına Ar-Ge alanındaki 24 yıllık bilgi birikimimiz, şarj istasyonları ve yeni nesil şarj teknolojileri alanındaki engin tecrübemizle her ülkeye, her şehre, hatta her eve akıllı şarj teknolojilerimizi ulaştırmak için çalışıyoruz.

Yerli ve millî teknolojiyle Türkiye’den dünyaya açılıyoruz.
Yerli ve millî elektrikli araç şarj istasyonlarımızla dünya pazarında ülkemizi temsil ediyoruz. İstasyonlarımız Türk mühendisler tarafından gerekli tüm test ve kontrollerden geçirilir, Türkiye’de üretilir. Birinci sınıf çevre dostu malzemeler kullanılan ve ithal ürünlere oranla daha gelişmiş bir teknolojik donanıma sahip olan istasyonlarımız elektrikli araç şarjı için ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunar.

Elektrikli mobiliteyi herkes için ulaşılabilir kılıyoruz.

Şarj çözümlerimiz farklı modellerde araçlara kolayca uyum sağlıyor, hizmet ağımızı durmaksızın büyütüyoruz. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için kullanıcı dostu çözümler ile elektrikli mobiliteyi hayatın içine dahil ediyoruz. Hedefimiz, yeni teknolojileri daha çok insan için basit, kullanışlı ve ulaşılabilir kılmak.

İdeal bir çözümle tüm ihtiyaçları karşılıyoruz.

Ergonomik ve şık tasarımıyla her ortama uyum sağlayan istasyonlarımız hızlı şarj edebilme kapasitesiyle fark yaratıyor. Dinamik Yük Dengeleme Sistemi ile ekstra maliyetleri, aşırı şebeke yükünü ve elektrik kesintilerini önlüyoruz. Aracınızı güvenli yapısı ile olası hasardan koruyan kullanıcı dostu ürün ve hizmetlerimizle tüm şarj ihtiyaçlarınız için optimum bir çözüm sunuyoruz.

İLETİŞİM

Bireysel İhtiyaçlarınız veya İşletmeniz İçin Özelleştirilmiş Şarj Çözümleri Sunuyoruz.

Daha fazla bilgi almak için “İletişim” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Powerşarj ile geleceğin teknolojilerini kucaklayın!