© 2020-2024 Powerşarj
[email protected] | +90 850 308 96 96
Back

Kurumsal Çözümler

İşletmeler İçin Elektrikli Araç Şarj Çözümleri

Elektrikli araçlarınızı şarj etme ve yönetmede daha fazla kontrol ve esnekliği deneyimleyin. Geleceğin ulaşım teknolojisini destekleyin böylece doğa ile uyum içinde yenilikçi yaşam tarzına katkıda bulunun. Bununlu birlikte çevresel etkileri azaltırken elektrikli araçlarınızı daha verimli yönetin.

Icon
Ticari Şarj İstasyonları

İhtiyacınıza uygun ticari şarj istasyonları kurarak elektrikli araçlarınıza hızlı şarj imkânı sağlayın. Hem işletmenizi geleceğe hazırlayın hem de teknolojik gelişmelere ayak uydurun.

Icon
Elektrikli Araç Filoları için Şarj Çözümleri

İşletmenizin elektrikli araç filosunu daha etkin ve ekonomik bir şekilde yönetin. Özelleştirilen çözümlerimizi keşfedin ve filo maliyetlerinizi optimize edin.

Icon
İşyeri ve Plazalar için Şarj Çözümleri

İşyerlerinizde ve plazalarınızda müşteri ve çalışanlarınız için elektrikli araç şarj hizmetleri sunun. Bu sayede işletmenizin modern ve teknolojik altyapısını güçlendirin.

Icon
Siteler için Şarj Çözümleri

Toplu konutlarda ve rezidanslarda modern ve yenilikçi şarj istasyonları sağlayın. Böylelikle site ve konutların ihtiyaçlarına uygun çözümler ile ev sahiplerine değer katın.

Icon
Powerşarj Sunucu Yazılımı

Güçlü yazılımımız, elektrikli araç şarj deneyiminizi sorunsuz yürütmek amacıyla tasarlanmıştır. Powerşarj OCPP Yazılımı ile kontrol sizde.

Icon
Powerşarj Mobil Uygulama

Şarj sürecini verimli yönetmeniz için tasarlanmıştır. Elektrikli araçlarınızda şarj deneyimini daha da kolay ve keyifli hale getimek için mobil uygulamamızı keşfedin.

İLETİŞİM

Bireysel İhtiyaçlarınız veya İşletmeniz İçin Özelleştirilmiş Şarj Çözümleri Sunuyoruz.

Daha fazla bilgi almak için “İletişim” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Powerşarj ile geleceğin teknolojilerini kucaklayın!