© 2020-2024 Powerşarj
[email protected] | +90 850 308 96 96
Back

Powerşarj Uygulaması 2.0.8 Versiyonuyla Yenilendi

Merhaba Powerşarj Kullanıcıları!

Sizlere müjdeli bir haberimiz var. Powerşarj Elektrikli Araç Şarj İstasyonu uygulamamızın yeni 2.0.8 versiyonunu yayınladık ve deneyiminizi daha da geliştirdik. İşte size sunulan yeni özellikler:

Fransızca Desteği: Powerşarj artık Fransızca dilini destekliyor! Fransızca konuşan kullanıcılarımızın uygulamamızı daha rahat ve verimli bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

Almanca Desteği: Almanca konuşan kullanıcılar için uygulamamız artık Almanca dilini destekliyor. Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çaba gösteriyoruz.

Rusça Desteği: Rusça dilini ekledik! Rusça konuşan kullanıcılarımızın Powerşarj’ı kullanırken daha rahat hissetmelerini sağlıyoruz.

İspanyolca Desteği: Artık İspanyolca dilini de destekliyoruz! İspanyolca konuşan kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösteriyoruz.

Bu güncellemeyle birlikte şarj deneyiminizi daha da iyileştiriyoruz. Powerşarj’ı güncelleyin ve yeni özelliklerin keyfini çıkarın! Elektrikli aracınızı şarj etmeyi daha kolay ve pratik hale getirmek için buradayız.

Şarj etmeye devam edin!

Powerşarj Team
Powerşarj Team
https://www.powersarj.com
Temiz enerji ile kesintisiz yolculuk 🌳 Ulaşımın geleceğine beraber gidelim 🚗⚡

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir